MOTO-ORIENTEERUMISE KARIKAETAPP “Poodi mano sõit” 2010

Piltide kokku kogumine ja videode monteerimine veel käib, aga lühidalt võib nädalavahetuse kokku võtta. Korraldajate seisukohast läks üritus korda.

Asfaldil võidutses seekord Pärnakas. Risto Haug oli kiireim esimesel lisakatsel Võru linnas ja Villu võitis teise lisakatsete, aga kahjuks läks tal rehv katki ja seetõtti esiotsa sõita ei õnnestunud. II oli Upitaja ja kolmas HR.Nõel. Parim naine oli Uduangerjas.

Kruusal oli esiots väga tihe. Kaheksa sõitjat võtsid ära kõik punktid. Jürka ei ole Juhot suutnud siiski veel KTM-i usku pöörata, kuigi eelmisel etapil sai Juho KTM-i juba proovida. Jürka siis esimene ja Juho seekord kolmas. Hea sõidu tegi, nagu ka eelmisel aastal, Romet Sikk, jättes seljataha Juho ja võites I-se lisakatse Võru linnas ja olles II lisakatsel Jürka järel teine. Teise lisakatse võitis Jürka. Lisaauhinnad anti välja parimale naljamehele Jänx-le põõsasse sõidu eest esimesel lisakatsel ja parima “action”-i korraldajale Janis Trezins-le Lätist suurte hüpete ja kukkumiste eest.

Metsaklassis oli osavõtjaid vähe (5) ja seal eriliseks võidusõiduks ei läinud, tegemist oli rohkem endurosõprade sõidupäevaga, sõideti ühiselt koos. Kohad otsustati ära lisakatsel. Lisaauhind läks suurima ebaõnne omanikule, Siim Teidlale, murtud leistangi ja lekkiva jahutusvedeliku eest.

Väljas olid ka Speedline laste võidusõidurattad, sai katsuda ja ka proovida.

Tänud kõigile osalejatele ja toetajatele!

Videod on veel töös, peagi üleval.

Pildid

Tulemused

Tervitusega,
MK VILLAMOTO

This entry was posted in üritused. Bookmark the permalink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.